Startuoja krepšinio komanda „Stekas-Rivilė“

2017-09-07

Šį sezoną „Steko“ krepšinio komanda pradeda gerokai atsinaujinusi.
Nuo šiol „Steko“ krepšinio komanda vadinsis „Stekas-Rivilė“.

Komandą papildo nauji žaidėjai, nauji rėmėjai bei planai žaisti ne tik Sostinės krepšinio lygoje, tačiau jėgas išbandyti ir Regionų krepšinio lygoje.
Linkėdami komandai gero starto ir sėkmingo finišo šiame sezone kviečiame „Steko“, „Rivilės“ darbuotojus, jų artimuosius, mūsų klientus bei visus, neabejingus krepšiniui, atvykti į varžybas ir tapti aktyviais komandos sirgaliais.
Komandą treniruos „Steko“ projektų vadovas Antanas Vipartas.

STEKO programos sėkmingai integruotos su „E. sąskaita“!

2017-08-08

Nuo šiol PVM sąskaitų faktūrų perdavimas iš programų STEKO APSKAITA ir STEKAS PLIUS į „E. sąskaitą“ atliekamas operatyviai ir patogiai: kelių mygtukų paspaudimu. Informacija apie Tiekėjų atliktus darbus, suteiktas paslaugas ir parduotas prekes Užsakovams,  viešojo sektoriaus įmonėms (pagal viešųjų pirkimų sutartis), pateikiama tiksliai ir laiku.
Svarbiausia tai, kad Tiekėjams nebereikia naudotis VĮ Registrų centras administruojamo „E. sąskaita“ portalo priemonėmis, skirtomis informacijai įvesti. Taip išvengiama atliktų veiksmų dubliavimo, galimų klaidų bei ženkliai sutaupomos buhalterių darbo laiko sąnaudos.

 

 

Pasirengę pakeitimams DK

STEKAS jau pasirengė įgyvendinti naujajame Darbo kodekse, kuris įsigalios nuo liepos 1 d., planuojamus pakeitimus.
Po kodekso priėmimo klientams bus atnaujinami programos STEKO ALGA moduliai (atostogų apskaita, darbo užmokesčio apskaita, darbo laiko apskaita, personalo apskaita), atitinkantys naujus apskaitos reikalavimus.

Detaliau su numatomais įstatymo pasikeitimais galima susipažinti čia.

STEKO gimtadienis: 26 metai


2017-05-01
STEKUI sukako 26 metai.

Kolegos gimtadienio šventę praturtino ekskursija, kurioje grožėtasi nuo Vilniaus bokštų atsiveriančiais vaizdais, landžiota po sostinės požemius. Turiningą dieną užbaigė šventinė vakarienė viename sostinės restoranų.

Užgavėnės STEKE


2017-02-28 STEKO darbuotojai Užgavėnių proga vaišinosi net 4 rūšių blynais!
Vyšnių uogienė, grietinės padažas – puikus blynų pagardas.
Morė nedeginta dėl galimo gaisro pavojaus šalia statomiems dangoraižiams:)

STEKUI įteiktas įmonės stabilumą ir mokumą įrodantis sertifikatas

2017-01-25 STEKAS įgijo įmonės ekonominį stabilumą ir aukštą mokumo reitingą įrodantį sertifikatą CrefoCert STABILUS (CrefoCertSTABLE silver).
Tokius aukšto stabilumo parametrus Lietuvoje turi mažiau nei 1,2 proc. įmonių.

CrefoCert ženklas gerai žinomas ne tik Europoje, bet ir kitose šalyse. (daugiau…)

STEKAS PLIUS sujungta su iVAZ web servisais!

STEKAS PLIUS programa sėkmingai sujungta su VMI iVAZ (elektroninių krovinio važtaraščių) Web servisais. Nuo šiol nebereikia kurti XML failų ir rankiniu būdu jų perdavinėti per VMI portalą. Jau ne vienas klientas sėkmingai išbandė šią funkciją. Jei norite išbandyti ir Jūs, maloniai prašome kreiptis, suteiksime šią galimybę bandomajam laikotarpiui. (daugiau…)